• پرفروشترین انواع فرش ماشینی
  • خرید انواع فرش ماشینی با ضمانتنامه کتبی
  • تحویل رایگان فرش ماشینی درب منزل
کانال تلگرام فرش راگا

کانال تلگرام فرش راگا

کانال اینستاگرام فرش راگاا

کانال اینستاگرام فرش راگا

ضمانت اصل بودن کالا

انتخاب براساس رنگ

فرش در دکوراسیون

دکوراسیون مشتریان

درباه ضمانت نامه فرش ماشینی

carpet-warranty-kashan.jpg


ضمانت نامه که با عنوان پشتوانه نیز شناخته می شود ، از کلمه ضمانت گرفته شده است . معنای ضمانت نامه را می توان به تاوان یا پذیرفتن عواقب ربط داد . گارانتی و وارانتی از نمونه های نام آشنای ضمانت نامه در مورد کالاهای فیزیکی هستند . تعهدهایی مانند ضمانت نامه در مورد کالاهایی که قیمت بالایی دارند و قرار است برای مدت طولانی مورد استفاده واقع شوند کاربرد دارد . برای مثال هرگز از فروشنده کالاهای خوراکی یا مصرفی درخواست ضمانت نامه نمی کنیم اما کالاهایی مانند یخچال ، تلویزیون ، وسایل برقی آشپزخانه و ... از مواردی هستند که حتما با گارانتی و ضمانت نامه و تحت شروطی خاص مبادله میشوند . خریدار در صورتی حاضر است محصول خود را تضمین نماید که از کیفیت و دوام محصول اطمینان داشته باشد . به عبارت دیگر می توان ضمانت نامه را این طور تعریف کرد : تعهدی ست که ارائه دهنده خدمات یا فروشنده در برابر صحت و سلامت محصول و خدمت ارائه شده می دهد و اگر خریدار پس از مدتی متوجه عیب و نقصی در کالا شوند که عیب بوجود آمده ناشی از کوتاهی خریدار نبوده است ، فروشنده موظف به تعویض یا تعمیر کالا می باشد و یا در شرایط خاص جنس را پس گرفته و مبلغ را برمی گرداند . گارانتی رایج ترین نوع ضمانت در مورد هر کالایی است . واژه ضمانت از نوع گارانتی زمانی بکار می رود که بین دو فرد تعهدی برقرار شود مبنی بر اینکه اگر شرایط مطرح شده رخ دهد این عهد که عمدتا تعمیر یا تعویض (وارانتی) است ، عملی شود .
ضمانت نامه ، گارانتی ، وارانتی و اقداماتی مشابه انجام می شود تا خریدار با اطمینان بیشتری کالای مد نظر خود را انتخاب نماید و ریسک خرید را کاهش دهد . در واقع ضمانت نامه یا گارانتی در حکم تضمین خرید خواهد بود .


ضمانت نامه فرش ماشینی


فرش ازجمله کالاهای با دوامی ست که با ضمانت نامه معتبر به فروش می رسد . چندین نوع تعهد برای کالای فرش ماشینی وجود دارد : 1) در حالت اول کارت ضمانت است که با قید شماره سریال فرش که در پشت آن و بر روی برگه شناسنامه درج شده است بر روی کارت ، محصول از طرف کارخانه ضمانت میشود .
2) اگر فرش را از فروشگاه ها خریداری نماییم ، فروشنده نیز با دادن برگه فاکتور و قید تاریخ محصول را برای مدت مشخصی تضمین میکند .
3) مورد آخر زمانی ست که شما فرش را بصورت آنلاین خریداری نموده باشد و برگه ضمانت را درب منزل دریافت نمایید . در خرید اینتنرتی فرش ، ضمانت نامه برای مشتری مهمترین اصل می باشد .


 شرایط ضمانت نامه فرش


در هر ضمانت نامه یک سری موارد کلی رعایت می شود اما تمام ضمانت ها در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند . در حالت کلی تمام تولیدکنندگان یا فروشندگانی که برگه گارانتی را به دست خریدار می دهند متعهد میشوند که :
فرش در برابر شست و شو (بدون استفاده از مواد شوینده مانند وایتکس یا ...) با مواد شوینده خراب نمیشود و تغییر رنگ نمی دهد .
محصول را در برابر شکستگی و از دست دادن حالت اولیه مانند شل شدن و ... بیمه میکنند .
مشکلی در بافت و الیاف فرش مبنی بر سوختگی الیاف ، کوتاه و بلند بودن پرزها ، داشتن ابعاد غیر استاندارد و ... وجود ندارد .
محصول مورد نظر با موارد ذکر شده در پشت یا شناسنامه فرش مغایرت ندارد .
ریشه ها و گره ها سالم بوده و بافت نقشه اشتباه نیست .
 در صورتی که خریدار پس از  متوجه عیبی در رابطه با هر کدام از موارد مطروحه در ضمانت نامه یا گارانتی شد ، میتواند محصول را به فرد ضمانت دهنده برگرداند .
باید توجه شود که هرگونه سهل انگاری در نگهداری و مراقبت از فرش یا بروز خطای انسانی توسط خریدار مانند رنگ رفتگی بر اثر قرار گرفتن محصول در تابش مستقیم نور خورشید ، پوسیدگی و ایجاد کپک بر اثر پهن کردن فرش در مکان مرطوب ، ماندن نم در لابه لای گره ها و ... ، شکستگی بر اثر شست و شوی غلط فرش و .. فرش را از قید گارانتی خارج ساخته و خسارت وارده بر عهده شخص خاطی خواهد بود و شرکت هیچگونه تعهدی بر عهده نخواهد داشت . تشخیص اینکه آسیب وارد آمده بر فرش به دلیل بی کیفیت بودن کالا بوده یا به علت کوتاهی و قصور خریدار صورت گرفته است ، مسئولیتی ست که بر عهده خبرگان و کارشناسان این حرفه قرار گرفته است .
برخی ضمانت نامه های خاص هم وجود دارند که توسط هر شرکتی انجام نمی شود . مانند ضمانت نامه اصالت فرش ، ضمانت نامه قیمت و کیفیت فرض و ضمانت نامه بازگشت فرش که در ادامه برای آشنایی بیشتر در مورد هرکدام توضیحات مختصری ارائه میدهیم .


ضمانت نامه اصالت فرش ماشینی


این نوع ضمانت توسط خود تولیدکننده صورت می گیرد چراکه تعهد و ضمانتی ست که اصالت کالا را بر عهده دارد . با رونق گرفتن صنعت فرش ماشینی تعدادی از افراد سودجو با ارائه قالی های تقلبی با برند های معروف و پرفروش سعی در فروش محصولات بی کیفیت داشتند از همین رو برندهای واقعی و تولیدکنندگانی که کالای با کیفیت ارائه می داند با ضمانت اصالت فرش محصول خود را از تولیدات تقلبی متمایز میدارند . ضمانت نامه اصالت فرش از معتبرترین ضمانت نامه های موجود است چراکه مستقیما از خود تولیدکننده تضمین میشود .


ضمانت نامه بازگشت فرش ماشینی


ضمانت نامه یا گارانتی بازگشت بر محصولی ارائه می شود که بصورت اینترنتی خریداری شده یا تحویل کالا در مقصد انجام می شود بدین گونه که اگر کالا درب منزل خریدار تحویل داده شود و خریدار ادعا نماید محصول با آنچه که در فاکتور خرید قید شده متفاوت است ، تولیدکننده محصول را تعوض کرده و کالای قید شده در برگه خرید را تحویل خواهد داد . ارائه ضمانت نامه بازگشت ریسک خریدهای اینترنتی و تحویل درب منزل را کم میکند.


 ضمانتامه تضمین قیمت و کیفیت فرش ماشینی


قطعا هنگام خرید به اختلاف قیمت و کیفیت برندهای مختلف توجه می نماییم و یکی از موارد انتخاب برندی خواهد بود که کیفیت بالا را با قیمت کمتری ارائه می دهد . در این مورد زمانی که فروشنده از کیفیت و قیمت محصول خود اطمینان داشته باشد ، با ارائه ضمانت یا گارانتی تضمین قیمت و کیفیت به مشتری اجازه میدهد محصول خریداری شده را با سایر محصولات بازار قیاس نموده و از مناسب بودن خرید خود اطمینان نماید . این نوع ضمانت بزرگترین دغدغه خریداران که خرید محصولی با کیفیت با مناسب ترین قیمت است را رفع مینماید .
بی شک تولیدکنندگان هنگام ارائه ضمانت نامه یا گارانتی علاوه بر بیمه نمودن خرید شما ، از کیفیت و مقبولیت محصولا خود نیز اطمینان دارند . شرکت تولیدی فرش راگا از معتبرترین برندهای ایران است کهه تمام ضمانت نامه های بالا را دارد و از هر جهت می توان به نسبت برتر بودن فرشهای تولیدی فرش راگا اطمینان داشت . شرکت تولیدی فرش راگا جهت سهولت خرید مشتریان عزیز تمام محصولات خود را به همراه توضیحات لازم در وب سایت مربوطه به نمایش گذاشته و خریداران میتوانند پس از انتخاب محصول ، مطالعه و پذیرفتن شرایط هر ضمانت نامه نسبت به خرید محصول اقدام نموده و در کمترین فرصت ممکن بهترین کیفیت را با نازل ترین قیمت و برترین ضمانت نامه ها درب منزل خود دریافت نمایند .

ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد ساماندهی
logo-samandehi
خرید فرش 1200 شانه خرید آنلاین فرش ماشینی
clear-bug-div
7 روز ضمانت بازگشت

7 روز ضمانت بازگشت

ارسال رایگان فرش به سراسر کشور

ارسال رایگان فرش به سراسر کشور

ضمانتامه فرش

ضمانتامه فرش

تحویل رایگان فرش درب منزل

تحویل رایگان فرش درب منزل

تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت فرش خوب

خدمات فروشگاه فرش ماشینی راگا

 گروه , صنایع نساجی , فرش کاشان , با نام تجاری , راگا , پیشرو در تولید و , عرضه مستقیم , انواع , فرش ماشینی , با داشتن چندین دهه تجربه و خوشنامی با , ارسال رایگان , فرش , به سراسر کشور , با طرح ها و نقشه های متنوع و زیبا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا جهت خدمت صادقانه آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد محصولات , فرش کاشان , عبارتند از , فرش 1200 شانه , 8 رنگ , فرش 1200 شانه , 10 رنگ , فرش 1000 شانه , 8 رنگ فرش 1000 شانه , 10 رنگ , فرش 700 شانه , 8 رنگ , فرش 700 شانه , 10 رنگ , فرش 700 شانه , 12 رنگ , فرش طرح 700 شانه , 8 رنگ , فرش 500 شانه , فرش گبه , گلیم فرش , تابلو فرش , فرش آکریلیک , فرش شنل , فرش فانتزی , کناره , قالیچه , ابعاد سفارشی فرش , فرش ارزان ,فرش خوب , می باشد , کلیه محصولات دارای ضمانت نامه کتبی فرش , تضمین عودت فرش , تضمین , مناسبترین قیمت , بهترین جنس , بهترین متریال , می باشد کاشان به عنوان قطب صنعت , فرش ایران , کارخانجات بزرگی از قبیل ,فرش قیطران , فرش زمرد , فرش محتشم , , فرش ساوین , فرش جردن , فرش نیاوران , فرش کاخ , فرش امیران , فرش سپاس , فرش ری , فرش تهران , فرش عالی مقام , , فرش شاهرخ , فرش نگین مشهد , فرش اکسیر , فرش مدیران , فرش سی رنگ مشهد , فرش تشریفات , فرش مشهد هلال , فرش راوند , فرش مجلل , فرش مرینوس , فرش شادنقش , فرش مشهد اردهال ، فرش فرحی , فرش ، فرش احتشام ،فرش آنا , فرش ارم , فرش آزادگان , فرش سورنا , فرش سلطنت , فرش نگین , مشهد تابان , فرش عقیق , در بستر خود جای داده است گروه صنعتی راگا , تنها عرضه کننده بی واسطه , فرش کاشان , با قیمت , درب کارخانه , بهترین برندهای , فرش کاشان , در خدمت کلیه هموطنان گرامی می باشد  فرش احتشام  فرش مشهد  فرش کاشان